Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://mx.ogasa.org.ua/handle/123456789/3898
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorPoletaev, G.-
dc.date.accessioned2017-12-17T14:14:56Z-
dc.date.available2017-12-17T14:14:56Z-
dc.date.issued2009-
dc.identifier.urihttp://mx.ogasa.org.ua/handle/123456789/3898-
dc.description.abstractThe connection between solutions of the abstract paired equations with respect to an unknown x∈(R1∩R2): {(a1x)−=c−,(a2x)+=b+, is considered. It is assumed that the coefficients aj ∈ Rj, j = 1, 2, where R1, R2 are the associative rings with factorization pairs (R+j,R−j) and unity e∈R1∩R2.uk_UA
dc.language.isoenuk_UA
dc.publisherModern Analysis and Applications. Operator Theory: Advances and Applications. Birkhäuser Baseluk_UA
dc.relation.ispartofseriesVol. 191;p.479-484-
dc.subjectpaireduk_UA
dc.subjectequationsuk_UA
dc.subjectringuk_UA
dc.subjectfactorizationuk_UA
dc.subjectconvolutionuk_UA
dc.subjectintegraluk_UA
dc.titleConnection of Solutions of Abstract Paired Equations in Rings with Factorization Pairsuk_UA
dc.typeArticleuk_UA
Розташовується у зібраннях:Стаття в журналі

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Connection of Solutions of Abstract Paired...pdfArticle4,65 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.