Please use this identifier to cite or link to this item: http://mx.ogasa.org.ua/handle/123456789/10173
Title: Напрямки наукових і магістерських досліджень в менеджмент - освіті сучасних міст
Authors: Ширяєва, Н.Ю.
Опалько, Т.І.
Keywords: будівельна галузь
містобудівна діяльність
менеджмент-освіта
Issue Date: 2022
Publisher: Стан проблеми та перспективи розвитку сучасних міст. матеріали ІІ Міжн.наук.-практ. конф. 3-4 листопада 2022 р. Одеса: Одес. держ.акад.будівн. та арх. 2022. Одеса: ОДАБА
Series/Report no.: ;с.290-291
Abstract: В менеджмент-освіті сучасних міст є актуальною постановка завдань за напрямками наукових і магістерських досліджень: 1. На етапі цифрової науково-орієнтованої ери керівництво знаннями переходить на новий рівень університетських і ділових партнерств у глобальних програмах сталого розвитку, включаючи інфраструктурні активи сучасних міст. Це вимагає активації експоненціального навчання та міждисциплінарних досліджень, які сприятимуть реалізації міських програм містобудівної діяльності, спрямованих на вдосконалення менеджменту інфраструктурних активів сучасного міста. 2. Швидкість розвитку цифрових технологій, таких як дистанційне зондування, поглиблена аналітика, автономні операції, комплексне планування та контроль, вимагає якісного вдосконалення університетських/академічних освітніх програм та інтелектуального капіталу викладацького складу, підвищує вимоги до результатів навчання студентів архітектурних, інженерних, управлінських та інших спеціальностей, пов’язаних з менеджментом розвитку сучасних міст. 3. Розробка заходів щодо впровадження енергоефективних технологій; розвитку туристично-рекреаційної інфраструктури та підвищення привабливості об’єктів історико-культурної спадщини; розвитку організаційних та просторових форм інтеграції бізнесу.
URI: http://mx.ogasa.org.ua/handle/123456789/10173
Appears in Collections:Стаття в матеріалах конференцій та семінарів, симпозіумів. ТезиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.